11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Do ta bëjmë bashkë”. Gazetarja tregon si ia lypi Fatos Nanos: Mendova se erdhi f.undi, ishte dhe Xhoana aty kur

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Gazetarja Rudina Demneri e cila njihet nga të gjithë ne me emrin Paloma, ka rrëfyer sot një nga momentet më të sik.letshme të karrierës së saj.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë s.ks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi f.undi, do haja ndonjë shu.plakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume al.k.o.ol dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta nga.c.moja”, kujtoi Paloma duke qeshur.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit