9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

‘Do ti falim gjobat për ju që dridheni në rrugë’/ Rrjeti shpërthen në meme, ironizojnë bllokimin nga dëbora, batutat për Ramën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Rrjeti online nuk kalon pa e bërë meme këtë situatë. Kështu është bërë dhe për gjendjen që ndodhen qytetet në Shqipëri. Memet që në fokus kanë kryeministrin Rama shkruajnë: Do ti falim gjobat atyre që kanë shkelur orën policore për ata që kanë mbetur të bllokuar në borë.
TIRANË– Moti i keq në vend ka krijuar vështirësi në qarkullimin e lëvizjes së njerëzve dhe të mjeteve. Në disa zona ka pasur bllokime për shkak të sasisë së madhe të dëborës.

Rrjeti online nuk kalon pa e bërë meme këtë situatë. Kështu është bërë dhe për gjendjen që ndodhen qytetet në Shqipëri. Memet që në fokus kanë kryeministrin Rama shkruajnë: Do ti falim gjobat atyre që kanë shkelur orën policore për ata që kanë mbetur të bllokuar në borë.

‘Të gjithë ju që keni 6 orë të bllokuar me fëmijët tuaj mos e harroni kur të votoni këtë që po kaloni sot‘. ‘Ti… ai që voton ti‘. ‘Punë jo gjumë‘../korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit