9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

‘Dridhet’ vendi! Ndihen lëkundje tërmeti në Korçë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Lëkundje tërmeti janë regjistruar ditën e sotme në vendin tonë, saktësisht në juglindje. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare, lëkundjet ishin me magnitutë 3.1 të shkallës Rihter. Vatra ndodhet në thellësi 2 km, ndërsa epiqendra ndodhet 94 km në juglindje të Elbasanit dhe 19 km në jug të Korçës./newstoday24hr

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit