17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Durrës/ Dalin detaje të tjera për ngjarjen që solli pla gosjen e nënës dhe të birit, policia prangos autorin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

DURRËS– Flamur Çerma, 23 vjeç dhe nëna e tij Valbona Çerma, 45 vjeçe, kanë mbetur të pla gosur me ar më zjarri nga fiqnji i tyre, i identifikuar si Zyber Juba, 45 vjeç. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:10, në lagjen nr.12, Durrës, pas një she rri mes nënë e bir dhe fqinjit të tyre.

Konkretisht konf likti ka nisur fillimit mes të riut Çerma dhe fëinjit Juba për një vend parkimi makine. Ka qenë 45-vjeçari ai që fillimisht e ka god itur me sen de të for ta të riun dhe në konflikt e sipër e ka nxjerrë nga makina.

Në momentin që Juba ka nxjerrë më pas ar mën, mes tyre ka ndërhyrë edhe nëna e të riut. Kështu, 45-vjeçari ka qël luar me a rmë zjarri drejt Flamur Çermës, por plum bat i kanë kapur të dy. Fatmirësisht ata ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën, pasi plu mbat i kapën në këmbë.

Ndërsa autori i ngjarjes, është vënë në pra nga. Pritet që të zbardhet dëshmia e tre të përfshirëve në ngjarje, për të zbardhur më tepër detaje. Nga ana tjetër, grupi hetimor po punon edhe për mbledhjen e kamerave të sigurisë pranë vendit ku ndodhi pla gosja për të pasur më shumë prova në duar./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit