20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

E bujshme/ Arrestohet moderatori dhe menaxheri i VIP-ave, dyshohej se ishte në arrati (Momenti arrestimit)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me arrestimin e moderatorit dhe menaxherit të disa këngëtarëve, Meriton Mjekiqi, gjatë mbrëmjes së djeshme.

 

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, ka thënë për klankosova.tv se ngjarja ka ndodhur pas një mos marrëveshje në tra fik.

“Në ora 22:20, policia është njoftuar për një rast, në të cilin janë përfshirë dy vetura, konkretisht drejtuesit e tyre. Rasti, sipas informatave fillestare, ka ndodhur si pasojë e mos marrëveshjeve në tra fik të drejtuesve të dy makinave. Rasti është duke u trajtuar në SP ‘Jugu’ në Prishtinë”.

 

Klan Kosova më herët ka raportuar se Meriton Mjekiqi, që dyshohet për gju ajtje me ar më zjarri në Prishtinë, është arrestuar në Fushë Kosovë në shtëpinë e një familjari të tij ku dyshohej se ishte në arrati./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit