11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E dhimbshme/ Pakujdesia i kushton jetën 35-vjeçarit në Kukës, po punonte në aeroportin e ri

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një punëtor në Aeroportin e Kukësit ka humbur jetën teksa Ishte duke punuar në kantier.

Mësohet se vik tima është rreth moshës 35-vjeç.

Shkak mësohet se ka qenë kovat e fadromës duke gërmuar dhe e ka goditur në trup duke i shkaktuar vde kjen e menjëhershme.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave, teksa priten të mësohen më shumë detaje në vijim./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit