8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

E frikshme/ Mjeti del nga rruga dhe bëhet copa, shpëton mrekullisht shoferi i saj

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një automjet doli nga rruga mëngjesin e kësaj të hëne në rrugën nacionale Bulqizë – Peshkopi.

Brenda në makinë ndodhej vetëm drejtuesi i cili fatmirësisht i ka shpëtuar mrekullisht dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Bulqizës, pasi u dërgua aty nga kalimtarë të rastit.

Burime policore bëjnë me dije se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonte mjeti./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit