17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E FUNDIT/ Dëgjohet shpërt him i fuqishëm në Lezhë, ushtria dhe SHISH zbret në terren

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Lezha është tronditur sërish nga një shpërthim i fuqishëm që mbetet enigmë nga ka ardhur. Gazetari Elidon Ndreka raporton se ky shpërthim është i ngjashëm si ai i dy të mëparshmëve disa javë më parë.

Ushtria, Policia e SHISH kanë dalë në terren por ende nuk kanë identifikuar asgjë.

Shpërthimi është dëgjuar në orën 21:18, teksa nuk raportohet për dëme.korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit