20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

E FUNDIT/ I riu i del para makinës, humb jetën në spital

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjorm të Vlorës ku si pasojë ka humbur jetën një person.

 

Sipas informacioneve për mediat, ka ndërruar jetë i riu me probleme të shëndetit mendor Mustafa Kapak.

Mësohet se ai i ka dalë përpara një automjeti dhe pasojë ka marr dëmtime të rënda dhe ka humbur jetën.

 

Prej kohësh ai vuante nga probleme të shëndetit mendor./newsborn./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit