8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

E fundit/ Lëkundet toka, tërmet 4.5 ballë në Peshkopi

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Lëkundje të moderuara të tokës janë regjistruar rreth 30 minuta më parë në zonën e Dibrës, në kufi mes Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Tërmeti ka qenë në një thellësi prej 2 km rreth 56 kilometra nga qyteti i Prizrenit dhe 12 kilometra nga Gostivari.

Dy ditë më parë në të njëjtën zonë janë ndjerë lëkundje tërmeti me magnitudë të përafërt./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit