11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E FUNDIT/ Makina del nga rruga, ndërron jetë i riu 22-vjeçar (Emri)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksi dent i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në ak sin rrugor Laç-Patok.

Si pasojë e ak sidentit ka ndërruar jetë 22-vjeçari Redon Zefi.

Sipas njoftimit të policisë, duke drejtuar mjetin tip “Opel” ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./shqiptarja./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit