12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët banesa në Durrës, detajet nga policia

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një banesë ka marrë flakë në katin e katërt të një pallati në Durrës. Policia informon se zjarri ka ardhur prej një shkëndije elektrike.

Nga zjarri ka vetëm dëme materiale.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 30.01.2021, në orën 16:20, në lagjen nr.11, Durrës, në katin e katërt të një pallati, si pasojë e një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B. B., nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit