8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

E lyer dhe e kuruar në orarin e punës, kjo është infermierja që bashkëpunoi me Tiren

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ditën e sotme në spitalin Shefqet Ndroqi u arrestuan tri infermiere dhe një sanitare, të cilat dyshohen se janë bashkëpunëtore me Tire Alldervishin.

Prokuroria e Tiranës lëshoi 4 urdhër arreste ndaj tyre, pasi dyshohen si të përfshira në skemën kriminale të zhvatjes dhe rryshfetit. Mes të arrestuarave është edhe infermierja Sidorela Çela vetëm 28-vjeçe.

28-vjeçarja punonte si infermiere në spitalin “Shefet Ndroqi” dhe kishte biseduar shpeshherë me Tiren për mënyrën se si do të ndanin paratë me njëra tjetrën. 28-vjeçarja akuzohet per kryerjen e vepres penale te ”Shpërdorimit te detyrës” dhe ”Mashtrimit”.

Ndërkohë në fotot e saj nga vendi i punës Sidorela shihet e lyer dhe mjaft e kuruar në pamjen e jashtme./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit