9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E PAPRITUR / Analisti “zbulon” planin madhor të Albin Kurtit në Shqipëri: Ja cila është ambicia e tij e MADHE

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Analisti Baton Haxhiu ka nxjerrë zbuluar ‘skenarin e fshehtë’ të Albin Kurtit.

Ai thotë se Kurti ka ambicie që një ditë të jetë dhe kryeministër i Shqipërisë dhe ai shprehet i bindur se do t’ia arrijë këtij qëllimi.

“Ambicia e tij është historike, ambicia është që një ditë ta shohë veten në karrigen e kryeministrit në Shqipëri. Kur do të jetë ajo dhe a do ta fitojë atë betejë, nga rruga që ka ndjekur në Kosovë, unë besoj se edhe në Shqipëri do ta ketë rrugën e njëjtë, jam i bindur për këtë”, u shpreh Haxhiu për EuroNews Albania./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit