8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

E papritur/ Udhëtoi në mes të pandemisë për në Shqipëri, ish e dashura e Rinianit kapet në hotel me konkurrentin tjetër të Për’puthen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Marsela, ish e dashura ruse e Rinianit, një nga konkurrentët e Për’puthen ka marrë guximin që të udhëtojë në mes të pandemisë për në Shqipëri.

 

Ajo u shfaq në një lidhje me skype për emisionin duke sqaruar se gjithçka që kishte mbetur mes tyre ishte respekti dhe mbështetja, pavarësisht se rrugët e tyre janë ndarë.

Por së fundmi është duke qarkulluar në rrjetet sociale një video ku ish e dashura e Rinianit shihet duke u futur në një hotel në qendër të Tiranës me një djalë tjetër të “Përputhen”. Duket se ai është Ervis Kurti, i cili shihet teksa ndihmon Marselën të dali nga makina.

Mbetet për tu sqaruar nëse djali në fjalë është Ervisi apo dikush që i ngjan./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit