20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

E pranoi lidhjen, Ana e “Përputhen” ka një kërkesë për të dashurin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ana e Perputhen, vajza per te cilen u perfol gjate ka treguar nepermjet postimeve te ndryshme ne rrjetet sociale qe ne jeten e saj eshte dikush.

 

Dikush te cilin Ana nje here e pohon e njehere e mohon. Mbremjen e djeshme ajo ka bere nje pyetesor ne Instagram ku nje ndjekes e ka pyetur:

”Nese je ne nje lidhje cfare i kishe thene personit te zemres ne keto momente?”

 

Nepermjet pergjigjes se saj Ana ka nenkuptuar qe ka nje person zemre dhe i ka bere nje kerkese publike atij.

 

”Do ti thoja qendro gjithmone ne jeten time dhe mos ma lesho doren kurre.”- ka shkruajtur ish konkurrentja./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit