17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E RËNDË/ 49 vjeçari i jep fund jetës pranë banesës së tij

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovicë të Lezhës.

Sipas informacioneve të policisë, 49-vjeçari me iniciale T. M., është vetëvr arë me ar më zjarri pranë banesës së tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.02.2021, rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij, në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvr arë me ar më zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit