9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E RËNDË/ I riu hidhet nga kati i dytë i ndërtesës, 26 vjeçari humb jetën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një 26-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i një ndërtese në Lushnje dhe ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende shkaqet se përse është vetëvrarë, ndërsa grupi hetimor po heton zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Lushnjë, Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:20, në afërsi të rotondos së Savrës, shtetasi B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit