18.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E rëndë në Fier, 30-vjeçarja pla gos me thi kë babanë dhe vëllanë e saj, detajet e para nga policia

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Specialistët për Hetimin e Kri meve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan shtetasen E. H., 30 vjeçe, banuese në Drenovë, Mallakastër.

Në datë 06.02.2021, rreth orës 22:00, në fshatin Drenovë, Mallakastër, në banesë, shtetasja E. H (e cila vu an nga probleme të shëndetit mendor), për motive të dobëta ka go ditur me një mjet pr erës (thikë), babain e saj, shtetasin F. H., 60 vjeç dhe vëllain, shtetasin N. H., 27 vjeç, të cilët ndodhen në spitalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve jashtë rrez ikut për jetën.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën pen ale “Dhu në në familje”./korrieri.al

foto ilustruese

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit