11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E rëndë!/ Pas vdekjes së djalit nga COVID-19, ndërron jetë edhe babai, ishte në intubim

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tiranë- Pas vdekjes së djalit 18-vjeçar në spitalin Covid 2, ditën e sotme ka ndërruar jetë dhe i ati i tij.

Babai i adoleshentit, Luftar Seiti mësohet se ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, ndërsa prej disa ditësh ndodhej i intubuar. Adoleshenti Q. Seiti sipas mjekëve kishte mbërritur në spital me mushkërinë e prekur 100% nga koronavirusi.

Edhe babai i tij ishte në gjendje të rëndë dhe duket se nuk i ka mbijetuar dot sëmundjes. Mamaja e 17 vjeçarit mësohet se ka shpëtuar nga sëmundja, pasi edhe ajo ishte e prekur nga Covid-19, por tashmë ndodhet në gjendje më të mirë, edhe pse tragjedia e dyfishtë duhet të jetë e papërballueshme./albanews.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit