9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E sikletshme/ Shikoni Melania Trump kur kapet nga kamera duke…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor, ra në sy sërish një sjellje tashmë e njohur e Zonjës së Parë.

Ky moment është bërë viral në rrjet dhe përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.

Kjo nuk është hera e parë që Zonja e Parë vë në siklet presidentin, të cilit shpesh preferon të mos e kapë prej dore, dhe kamerat kanë fiksuar edhe momente kur Donald Trump kërkon që ata të rrinë me duart e bashkuara.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit