9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E “thumboi” me filxhanin, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: “Duro duro se ato letrat do të hedhin përtokë”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

TIRANË- Kryetarja e Partisë Socialiste, Monika Kryemadhi i është përgjigjur, Kryeministrit Rama, pasi ky i fundit ka postuar një video të politikanes teksa lexonte filxhanin.

 

Kryemadhi, në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, ku dhe i është drejtuar Ramës, shkruan se ato letrat që i nxorri mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’, do e hedhin për tokë.

Kryemadhi ka sqaruar se E dhe L nuk janë Edi Rama dhe Lulzim Basha, siç nënkuptoi Kryeministri në videon e postuar, por Erion Veliaj dhe Lefter Koka, duke shtuar se këto të fundit i mori vetë në ‘qafë’.

 

Në këtë mënyrë Kryemadhi ka hedhur poshtë ‘komp lotin’ e Ramës, se ai së bashku me Bashën po ia punojnë pas shpine.

 

Po ashtu, kryetarja e LSI-së, në postim shkruan se kreu i qeverisë ka miratuar një vendim me kosto 400 milionë euro për taksat e shqiptarëve.

POSTIMI I PLOTË:

Duro Edi, duro…. se ato letrat në tokë do të hedhin për tokë. Ke miratuar një vendim qeverie me kosto 400 milionë euro për taksat e shqiptarëve, duke pasur edhe ministrat tuaj kundër. Sa për E(rionin) dhe L(efterin), ko kën hën gshi se i more vetë në qafë… Prit se s’ke parë akoma serinë e radhës…

Postimi
Kryeministri Edi Rama, ka kthyer në video-komike momentin kur Monika Kryemadhi hedh fletët në tokë në emisionin ‘Opinion’. Rama shkruan se Kryemadhi ka një rrugë për të bërë e se një person me E i ka bërë ma gji./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit