9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

E TRÍSHTE/ Zí në familjen e Çiljeta Xhilagës, hùmb njeriun e zemres nga COVIDI

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Çiljeta Xhilaga ka hùmbur personin e saj më të shtrenjtë, të atin. Pak ditë më parë u mësua se babai i Çiljetës ishte infèktuar me Covid dhe ishte shtruar tek “Shefqet Ndroqi”.

Mediat shkruanin se babai i këngëtares ishte në gjendje të vèshtirë shëndetësore dhe ajo shihej çdo ditë në ambientet e spítalit edhe pse nuk është lejuar që të qëndrojë pranë të atit për shkàk të rregullave.

Sot Çiljeta ka vendosur edhe shiritin e zí në foton e saj të profilit në Instagram duke dhënë kështu lajmin e hídhur të ndàrjes nga jeta të personit të shtrenjtë./frennews.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit