17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Elisa Spiropali pozon me macen e zezë, cili është mesazhi?!

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Elisa Spiropali tashme duket se e ka nisur fushaten elektorale.

Dy dite me pare ajo u shfaq duke kercyer ne nje takim me mbeshtetes te PS, nderkohe qe tashme eshte bere aktive ne rrjetet sociale ku publikon postime ne perpjekje per te terhequr vemendjen.

E diten e sotme, Spiropali ka publikuar nje foto ku pozon me nje mace te zeze, citon lajmifundit.al. Mace e zezë, fat i bardhë ????????????, Vorë, shkruan Spiropali ne postimin e saj.

Jemi ne fushaten ende te pashpallur dhe mesa duket Spiropali me fat te bardhe nenkupton voten e qytetareve…./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit