12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Elita Rudi ndan foton e parë familjare, ja reagimi i ëmbël i Zërit kur shikon motrën e porsalindur

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tashmë vogëlushja ka shkuar në shtëpi, ku familjarët i kishin përgatitur një festë speciale. Ajo është takuar me vëllain e saj Zërin dhe kanë realizuar foton e parë së bashku.

 

KOSOVË– Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko tashmë janë prindër të dy fëmijëve. Dy ditë më parë erdhi në jetë vajza e tyre, të cilën e pagëzuan me emrin Bota.

Tashmë vogëlushja ka shkuar në shtëpi, ku familjarët i kishin përgatitur një festë speciale. Ajo është takuar me vëllain e saj Zërin dhe kanë realizuar foton e parë së bashku.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në adresën e Zërit në Instagram, Elita ka publikuar një foto të dy vogëlushëve. Zëri shihet i buzëqeshur me lodra në duar, ndërsa Bota duke fjetur. “Motra ime”, shkruhet krahas fotos./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit