20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Emri i saj i veçantë do iu lërë pa fjalë, publikohen FOTOT e para të vajzës së Elita Rudit dhe Gjikos

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

 

Ditën e djeshme ka ardhur në jetë vajza e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Bota.

Vetë Elida ka postuar disa foto në rrjetet sociale, pas lindjes së vajzës.

“Familja jonë u kompletua.

Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021/ !”, ka shkruar Elita krahas fotove./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit