9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 50km/h, raportohen meteoalb.

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Vendi ynë do të karakterizohet ditën e sotme nga vranësira të shpeshta të cilat do të gjenerohen gjatë paradites.

Në mesditë  dhe pasdite vranësirat do të sjellin reshje me intensitet mesatar dhe me intensitet të lartë herë pas here.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mesditë, duke u luhatur në vlerat -2 deri në 12 gradë celcius.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 50km/h, raportohen meteoalb./oranews.tv

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit