13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Era Istrefi na bën krenarë, bën shqiponjën në Rusi

Mos i humbisni

Me te lexuarat

KOSOVË-Era Istrefi është një ndër këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Dyert e suksesit këngëtares i janë hapur njëra pas tejtrës. Mbrëmjen e djeshme në nëj bashkëbisedim live me presidentet në detyrë të Kosovës, Vjosa Osmani, ajo ka folur lidhur me depërtimin e artistëve shqiptarë në arenën ndërkombëtare si dhe sukseset e saj.

E pyetur nga Osmani lidhur me daljen e saj në Kampionatin Botëror në Rusi, Era tha se është ndjerë shumë mirë dhe kishte disa fjalë për Will Smith. Gjithashtu ajo foli dhe për momentin kur bëri shqiponjën që mori të gjithë vëmendjen e nga mediat.

“E kam ndjerë obligim shpirtëror që të bëj shqiponjën si lloj falënderimi për gjithë përkrahjen që më është bërë, më kanë qortuar pak por u kam treguar se ka qenë shumë spontante, e kam ndjerë. Në fund të ditës suksesin tim ia atribuoj shqiptarëve”– thotë Istrefi./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit