9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Eri dhe Atdheu i vërsulen keq Antonelës: Trego telefonin o mashtruese, s’ke shans me mua

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një debat i nxehtë nisi mes Antonelës dhe Atdheut. Ku të dy akuzonin njëri-tjetrin se kush i tha i pari për takim që pasoi dhe me zënkë me Erin.

Atdheu: O aktore unë të refuzova ty, kurrë në jetë s’ke shans me mua

Antonela: Po po Atdhe, thuaj që je xheloz se putha Mevlanin.

Antonela-Erit: prandaj më ke thirr në telefon kur do dalim të bëjmë takim

Eri O ti mashtruese, kur të kam marrë unë ty moj, në fillim kam dash ta zgjedh po.

Antonela: Ai më ka thënë mua kur do bëjmë takim, se do marr helikopterin

Eri: Ti ke ardh për lojë, si sillesh sot s’bën sot. Ta jap gjithë pasurinë time, trego telefonin o mashtruese./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit