12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

“Faleminderit Zot!”, deputeti bëhet baba, zbulon emrin e veçantë që ka zgjedhur për të birin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një lajm i bukur vjen nga deputeti i opozitës parlamentare Arlind Çaçani. Ai është bërë baba i një djali dhe ka vendosur që këtë moment ta ndajë me të gjithë.

Çaçani ka postuar në “Facebook” një foto, ku shfaqet dora e të birit dhe ka treguar se e ka quajtur me emrin ilir, Daors.

“Daors mirë se erdhe në jetë. Faleminderit Zot. Bashkë me mami Tilën gëzojnë shëndet të plotë”, ka shkruar deputeti krahas fotos./lajmifundit.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit