9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Fation Kuqari baba? Ish-konkurrenti i Për’puthen zbulon ç’fshihet pas fotos virale

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ju kujtohet kjo foto e Fation Kuqarit, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, ku ai shihej krah një vajze misterioze dhe me një karrocë fëmijësh. Asokohe kjo foto bëri xhiron e rrjetit dhe u tha se ai ishte baba dhe e kishte fshehur këtë fakt nga publiku.

 

Mbrëmjen e djeshme, disa muaj pas këtij lajmi, Fationi ka sqaruar gjithë të vërtetën për herë të parë. I ftuar në “Glamour Zone” ai tregoi se padyshim nuk ishte baba. Vajza në krah të tij ishte e motra dhe në karrocë ndodhej nipi i tij.

“Nuk kam fëmijë. Ajo vajza është motra ime, dhe në karrocë ndodhej nipi im. Nuk jam baba

Kujtojmë se Fation u tërhoq në muajin janar nga gara, pas një sherri me një tjetër konkurrent, Eris Agaj. Nëpërmjet një postimi në Instastory ai shkroi se s’do jetë më pjesë e formatit, nisur nga intrigat, mashtrimet apo dyfytyrësitë e konkurrentëve të tjerë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit