9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Fationi tha se do ta pështynte në fytyrë, vjen reagimi i Melisës

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari i ftuar së fundmi në një intervistë për “Glamour Zone”, bëri një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është…”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Pas kësaj deklarata Melisa ka reaguar me një video në Instastory ku shfaqet momenti kur ajo debatoi me Fationin kur ishin pjesë e “Përputhen” dhe me gjeste i tregoi se nuk merret më me të. Mesa duket e njëjta përgjigje vlen edhe sot për Fationin./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit