17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Fjoralba Ponari tregon ndryshimet pasi u riinfektua me Covid-19: Jam dobësuar shumë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Moderatorja Fjoralba Ponari ka treguar pak ditë më parë se është riinfektuar me koronavirus.

Lajmin e bëri me dije vetë moderatoja me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku dhe tregoi se këtë herë kishte simptoma më të rënda se herën e kaluar.

Së fundmi gjatë një bashkëbisedimi me njekësit e saj ajo ka treguar se ka humbur shijen dhe nuhatjen dhe se ka humbur shumë peshë.

“A e ke humbur shijen dhe nuhatjen? Si ndihesh?” i shkruan një ndjekëse.

“Po, dhe jam dobësuar se nuk shijoj dot asgjë”, shkruan moderatorja.

Në një postim tjetër ajo tregon se katër ditët e para ka pasur shumë dhimbje, ndërsa tani ka filluar të ndihet më mirë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit