12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

FOTO/ “Jeton ne shpelle”. Njihuni me Julin, konkurenti me i ri ne perputhen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ditën e sotme në emisionin Përputhen është futur një konkurent i ri, Juli. Ai i habiti të gjithë me prezantimin për veten, ku u shpreh se i pëlqen të udhëtojë dhe se udhëton në shpellë.

Juli është i njohur dhe aventurat e tij të shumëta dhe njihet si një person që udhëton shumë.

Ai shpesh ka dalë edhe nëpër media ku ka bërë jo pak bujë me udhëtimet e tij.

Ai u shpreh se nuk e kishte parë asnjëherë emisionin dhe se ja kishin sygjeruar./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit