11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Foto/ Puthje pasionante nga jahti në Dubai, pushimet luksoze të Rezarta Shkurtës dhe Ermalit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Prej disa ditësh, këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha ndodhen me pushime në Dubai.

 

Çifti ka vendosur të kalojë përvejtorin e 16 të dashurisë nën rrezet e nxehta të diellit, restorantet luksoze dhe jahtet e Dubait.

Rezarta ka ndarë disa foto mjaft pasionante me bashkëshortin e saj ku shkëmbejnë puthjen e 16 viteve dashuri dhe e shoqëron me shkrimin:

“Sa shpejt kaluan 16 vite. Më duket sikur të njoha dje dhe më duket sikur s’kam qenë kurrë pa ty”

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit