20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Fotoja që po bëhet virale në rrjet: Mevlani dhe Lediana bashkë në hotel?

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Antonela iku nga studio ditën e sotme me lo t në sy duke brak tisur Mevlanin.

 

Po ashtu ajo tha se e do aq shumë Mevlanin, saqë tërhiqet dhe do e lërë atë të jetë i lumtur me Ledianën.

Kurse nga ana tjetër, në rrjet po qarkullon një foto, ku shihet Lediana dhe Mevlani në një hotel dhe thuhet se ata kanë fjetur bashkë.

 

Ndërsa Mevlani në studio pranoi se do të vazhdojë më shumë njohjen me Ledianën./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit