8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Fotot e BUJSHME të Teas dhe Bearti, flasin konkurrentët: Fajin e ka Tea, gjithçka ishte një shtirje

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas publikimit të fotove të Beartit dhe Teas, në studion e Përputhen është hapur diskutimi i kësaj teme. I pari që foli rreth kësaj teme ishte Andi 2.

Ai u shpreh se u befasua nga fakti qe Elvisit i kishte vendosur vizën Teas, por atij vetë jo. Më tej ai shtoi se edhe gjatë momenteve që ai vetë debatonte me Andin, ajo nuk shfaqte shenja xhelozie apo reagime të forta. E ndërsa në fund tha që dyshime ka pasur tek Tea, pasi ajo në asnjë moment nuk u shpreh se është vetëm për Andin 1, dhe t’i mbyllte dyert Andit 2 edhe pse ky i fundit e shprehu pëlqimin drejt saj.

Më pas ishte Ana ajo që u shpreh se gjithçka ishte një shtirje, madje edhe në back-stage.

Ndërsa Ledjana tha që nuk ka besuar kurrë tek çifti Tea-Andi./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit