8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Franceska Jace: Ja vendi ku bera s*ks qe tr.adhëtova të dashurin, duhet një i ri se ish-at janë të k.ëqinj

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo ka treguar vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrë.dh.ënie s*ksuale, dhe lidhur me ish-at e saj.

Gjithashtu modelja është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje int.ime në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen se.krete. Jaçe nuk ka mbajtur se.krete duke treguar hapur se ka tra.dhëtuar të dashurit e saj, por pranoi se kurrë nuk do të kthehej me ta sepse ishin të “kë.qinj”.

INTERVISTA E PLOTË:

Puthje apo përqafime?
Puthje dhe përqafime.
Trëndafila apo diamante?

Diamantet thonë janë shoqja më e ngushtë për një femër kështu që…
Veshje se.ksi apo sportive?
Sportive, mos shihni sot.

Dek.olte e hapur, apo minif.und?
Të dyja.
Të brendshme s.eksi apo br.ekë korçe?

Pa gjë fare kam thënë sezonin e kaluar.
Futbollist apo këngëtar?
Futbollist më mirë.

I pasur në shpirt apo xhepin plot?
I pasur në shpirt.
I dashur i ri apo rikthim te ish-i?

Jo, jo! I dashur i ri, ish-at janë shumë të kë.qinj.
Puthje apo s.eks në takim të parë?
Puthje.
Në lidhje apo “single”?

Single!
Në lidhje ti je më xh.eloze apo ai?
Ai.
Dushin vetëm apo me partnerin?
Po tani kur je vetëm do ta bësh vetëm, kur je me partnerin, do ta bësh me të sigurisht.
Seks në natyrë apo në ‘jacuzzi’?

Në natyrë.
Të kanë tr.adhëtuar apo ke tr.adhëtuar?
Edhe kam tra.dhëtuar.
Të të shpërndahet foto nu.do në internet apo të të mësohet lidhja e fshehtë nga familja?
Po ishalla kam dalë bukur…

Nëse do të kthehja kohën pas do ndryshoja…
Asgjë!
Që e vogël kam pasur ëndërr që…
Të jem kjo që jam!

Mashkulli më “h.ot” i shoëbiz-it shqiptar sipas meje është…
Sinan Hoxha.
Vendi më i çuditshëm ku kam bërë s.eks është…
Avion
Mashkulli perfekt për mua ka…

I ka të tëra
Nëse ideali po më sheh i them se…
Të dua!

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit