8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Ftesë në 5/ E ftuara ulëret dhe “nxjerr kthetrat” live, i kërkon Bietës të…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja e njohur Kleoniki Delijorgji.

Ajo foli për projektin e saj më të ri “Goddess like me”, një këngë dedikuar të dashurës së ish- të dashurit të saj.

“Pashë foton e tyre duke u puthur dhe s’ merrja dot frymë. Telefonova menjëherë mamin dhe më tha se unë s’ krahasohem me të. Nuk më pëlqen kur krhasohen vajzat. Unë jam perëndeshë, ti je perëndeshë, të gjitha jemi perëndesha”, tregoi atë.

Në një moment Niki provoi të bërtiste për të nxjerrë jashtë gjithë energjinë negative dhe ftoi edhe Bietën të bënte të njëjtën gjë.
Në fund intervista u mbyll me një seancë meditimi, që nuk shkoi dhe aq mirë.

Ish-Miss Shqipëria i kërkoi Bietës të shtrihej, të mbyllte sytë e të merrte frymë thellë, por në minutat e fundit ishte e pamundur të realizohej një gjë e tillë./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit