23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022

Fundjava me mot të kthjellët dhe plot diell, ja si parashikohet moti sot

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Në këtë mënyrë për të dyja ditët (e Shtunë dhe e Diel) moti parashikohet i kthjellët dhe plot diell si dhe temperatura të përshtatshme për aktivitete jashtë shtëpisë, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje e lehtë dhe shpejtësi mesatare 1-5m/s ndërsa hera-herës përgjatë vijës bregdetare deri në 8m/s.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit