13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

Gjendet e vdekur në banesë 47-vjeçarja, Policia: Dyshohet se mund të jetë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Malësie e Madhe- Një 47-vjeçare është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe.

Ajo është gjendur e pa jetë në banesën e saj, ndërsa sipas policisë dyshohet se ndaj shtetases V. G. mund të jetë ushtruar dh unë dhe për pasojë ajo ka humbur jetën.

Trupi është dërguar në mo rgun e spitalit, për ekspertizë më të specializuar, me qëllim përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasja V. G. 47 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake dyshohet se ndaj shtetases V. G. mund të jetë ushtruar dh unë dhe për pasojë ajo ka humbur jetën.

Trupi është dërguar në morgun e spitalit, për ekspertizë më të specializuar, me qëllim përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit