9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Gjendet i pajetë në makinën e tij këngëtari në Dropull, policia zbardh ngjarjen dhe jep detajet e plota

Mos i humbisni

Me te lexuarat

DROPULL

BalkanWeb zbardh rrethanat e vde kjes së këngëtarit dhe klarinetistit Vasil Konomi në fshatin Goranxi të Dropullit.

 

Gazetarja Brikena Metaj zbulon se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, dhe Konomi ishte në gjendje të de hur dhe kishte fjetur me makinë të ndezur. Këtë të fundit e kishte bërë me vetëdije për t’u ngrohur.

Nga ana tjetër ai është gjetur sapo ka dalë nga makina i pajetë, dhe makina ishte ende e ndezur. Konomi jetonte me prindërit që e kanë kërkuar, dhe pas 24 orësh ishte kunati që kallëzoi në Polici për humbje personi.

 

Dyshohet se Konomi është hel muar nga gazrat e makinës ndërkohë që ishte ndezur./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit