8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Greqi/ Policia arreston 2 shqiptarë, mes tyre dhe një femër

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mediat greke të ditur se janë arrestuar 2 shqiptar, me akuzën e trafikut dhe shitjes së dr ogës. Policia ndërhyri në momentin që dr oga do të futej në një taksi në Athinë. Operacioni u zhvillua njëkohësisht ne Kretë e Athinë ku u arrestuan dy shqiptarët 42 dhe 44 vjeç dhe 5 grekë mes të cilëve një femër, të gjithë të moshës nga 46-71 vjeç.

Kreu i bandës mendohet se është 71-vjeçar grek dhe mendohet se biznesmeni kohët e fundit kishte përfshirë në biznesin e tij edhe të birin 50 vjeçar./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit