15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Greqia nuk gjen qetësi, “shkundet” sërish nga një tërmet i fortë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një tërmet i fuqishëm ka “tundur” sërish Greqinë.

 

Mësohet se magnituda e tërmetit ka qenë 4.0 në shkallën Rihter.

Epiqendra ka qenë 34 kilometra nga Larissa dhe go diti 4 kilometra afër sipërfaqes. / Shqipëria Ime./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit