15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Grida Duma për drekë te qytetarja, Bukuria: Nuk ke për të ik pa provu çfarë kam bërë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ndonëse jemi disa javë larg nga zgjedhjet e 25 prillit, drejtuesja politike e Partisë Demokratike për qarkun e Tiranës, Grida Duma vazhdon takimet me qytetarët. Gjatë ditës së sotme, ka shkuar në familjen e zonjës Bukurie.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ish-deputetja e PD tregon se zonja e shtëpisë, nuk e ka lënë të largohet pa provuar gatimet e saj.

Edhe Grida Duma nuk e ka zhgënjyer, duke i shërbyer vetë vetes dhe ka provuar ushqimet e zonjës Bukurie.

Postimi i Grida Dumës:

“Nuk ke për të ik pa e provu çfarë kam bërë” – kështu më tha Bukuria.

“Do ta provoj se sben” – i thashë “dhe do ta marr vetë e do ulem aty”.

“Shyqyr që na mbushët shtëpinë se të tre fëmijët i kam jashtë!”

U largova me ndjesitë më të bukura!/shkoder.info

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit