13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

I dërgojnë mesazhin që nuk e priste, Çani shpërthen i revoltuar në mes të emisionit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Moderatori Arjan Çani ka marrë mesazhe të shumta mbrëmjen e djeshme nga shikuesit, teksa po diskutohej në emisionin ‘Zonë e lirë’, për një qeveri të përbashkët Rama-Basha. Mirëpo ishte një mesazh që tërhoqi vëmendjen e Çanit dhe solli reagimin e tij të papritur.

Bëhej fjalë për një shikues që i kishte shkruar duke i thënë se në studio po aludonin me komentet e tyre. Por kjo solli reagimin e Çanit, i cili i tha ndjekësit se e ka vetë në dorë telekomandën e televizorit dhe mund ta ndërrojë nëse nuk do që ta shohë.

Shikuesi: Kisha simpati, por me këto aludime kot po ma shpifni. Ndaj ju lutem ndërroni…

Arian Çani: Ka mundësi të largohesh, nuk më njeh akoma. Kam 18 vjet kam thënë, po u mërzite ke në dorë telekomandën. M’u zhduk, m’u hiq sysh plak, m’u hiq sysh./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit