8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

I martuar dhe me fëmijë? Fatjoni ‘PërPuthen’ rrëfen të vërtetën (VIDEO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Fation Kuqari, ish-konkùrrénti i programit “Për’Puthen” ka qenë së fundmi i ftùar në emisionin ‘Glamour Zone’, në Rtv Ora.

Për herë të parë ai sqaroi publikun në lídhje me një foto, e cila solli mjaft reàgime në rrjet.

Fationi shfàqej pranë një vajze, e cila po shtýnte karrocën e një foshnje. U tha se Fationi ishte baba, dhe kishte gënjyer publikun.

Fation Kuqari u rréfye në program duke thënë: “Nuk kam fëmijë. Ajo vajza është motra ime, dhe në karrocë ndodhej nipi im. Nuk jam baba”.

Ndër të tjera, Fationi dha mjaft detaje mbi jetën e tij personale. Ai foli për herë të parë për jetën private dhe màrrëdhéniet që kishte përpara se të bëhej i njohur.

I pyetur nga moderatorja nëse e ka kapur ndonjëherë ndonjë vajzë duke e tràdhtuar, ai u shpreh mjaft i prerë:

“Asnjëherë”. Përsa i përket pyetjes se a ka tràdhtuar ai, Fationi u përgjigj:

“Unë jam tip shumë i qëndrueshëm, por të them të drejtën, kam tràdhtuar. Njëherë e kam bërë dhe ia kam thënë. Ndàrja ime erdhi pikërisht se ia thash. Por, i’a thash qëllímisht, sepse isha lodhur shumë, gjatë gjithë kohës ishte, tërhíq e mos e këpùt. Kimia kishte mbaruar dhe ajo po ma bënte të vështírë këtë pjesë. I thash: ‘Moj, po të tràdhtoj. Nuk të dua më. Më lér rehat.’ Ajo ishte bërë shumë e fíksuar me mua. Edhe pasi ia thash, më tha sërish: ‘S’ka gjë. Vazhdojmë.’”./juda.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit