8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

I mori jetën të birit në mes të Prishtinës, Skënder Krasniqi përlotet para trupës gjykuese

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Skënder Krasniqi, biznesmeni që v r au të birin dy ditë më parë në mes të Prishtinës ka dalë sot para trupit gjykues ku do të njihet me masën e sigurisë. Insajder shkruan se Krasniqi është paraqitur i dëshpëruar në sallën e gjyqit.

Madje, ai nuk ka mbajtur dot lotët dhe ka nisur të qajë para trupës gjykuese.

Madje, ai nuk ka mbajtur dot lotët dhe ka nisur të qajë para trupës gjykuese.

Vi ktima ishte shpallur në kërkim nga policia pasi ak uzohej se kishte dh u uar ish-gruan e tij, Besa Gashi, por ngjarja përfundoi në tra gjedi./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit