8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

I pëlqen ta quajnë “djalë unik”, ja kush është i riu qe i mori jetën babait të tij dhe arsyeja që e bëri diçka të tillë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ngjarje ka ndodhur në Fier, ku një 52 vjeçar ka gjetur vde kjen në vend pasi është go ditur me shk op nga djali i tij.

 

Ka qenë Erdis Rapi 25 vjeç, i cili ka god itur me shk op në kokë babanë e tij Dhori Rapi, 52 vjeç. Në rrjetin e tij social, i riu është shumë aktiv, ku poston foto i rrethuar me lekë ndërsa i pëlqen që ta quajë veten “djalë unik”.

“Sot rreth orës 11:50, në fshatin Luar, Roskovec, në banesën e tij, shtetasi E. R., 25 vjeç, për motive të do bëta, ka go ditur në kokë me sende të forta(shk op), babain e tij, shtetasin Dh. R., 52 vjeç, i cili ka gjetur vde kjen e menjëhershme.

Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në Komisariatin e Policisë. Po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.

ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:50, në fshatin luar, në roskovec. policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në komisariatin e policisë. ende nuk bëhet me dije se çfarë e ka shtyrë të riun që të go dasë babanë e tij për vd ekje.

 

“të dy vua nin nga shëndeti mendor, kur i vd iq nusja para 3 vitesh gjendja e tyre u rëndua edhe më shumë. i ati merrte pak të ardhura, por pastaj ngelen pa lekë. kishin ekonomi shumë të dobët, grin deshin shpesh të dy, fajtor është i ati pasi e urdhëronte shumë, si duket i riu se ka duruar dot. në shoqëri nuk ngac monin, por kjo që ndodhi është fatale nuk e prisnin”, tha fqinji./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit