20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

I publikuan pamjet në prapaskenë, Sara shkon kap Rinianin dhe e puth me zor

Mos i humbisni

Me te lexuarat

E ka puthur apo jo Sara Rinianin në prapaskenë? Ka qenë pyetja që i ka bërë kuriozë të gjithë dhe në “Përputhen Prime”, është zbuluar se faktikisht puthja ka ndodhur.

Sara dhe Riniani e kanë mohuar vazhdimisht se nuk ka pasur puthje mes njëri-tjetrit, por produksioni ka publikuar pamjet e kamerave ku duket se shkëmbejnë puthje.

Megjithatë, ata të dy kanë zbuluar se puthja që ndodhi në prapaskenë nuk ishte e mirëfilltë, por ishte padashje.

Pas transmetimit të pamjeve në Për’puthen Prime, Sara është ngritur nga karrigia dhe i ka dhuruar një tjetër puthje Rinianit duke thënë:

“Kjo është një puthje evropiane. Unë doja ta demonstroja live”./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit